راه اندازی و توسعه کارخانه های تولیدی در دولت‌ موجب رونق اقتصادی در کشور شده‌ است
سه شنبه 17 بهمن 1402 - 18:52:25

به گزارش اتفاق روز، امید احمدی در حاشیه افتتاح های پروژه های عمرانی در شهرستان اظهارداشت:امسال در دهه فجر 52 پروژه شاخص عمرانی در شهرستان رباط کریم افتتاح می شود که امروز 7 پروژه با حضور معاون انتظامی و امنیتی استاندار تهران افتتاح به بهره برداری رسید.

وی افزود: پارک دوستدار کودک در شهرک صنعتی نصیرآباد از جمله این پروژه ها بود که با استفاده از بروزترین فناوری و نوآوری افتتاح و تقدیم مردم شهرستان شد.

احمدی در ادامه بیان داشت: افتتاح ساختمان درمانگاه فجر روستای انجم آباد با اعتبار 60میلیارد ریالی ازدیگرطرحهاست که درحال حاضر در مرحله مناقصه و مزایده و واگذاری به بخش خصوصی است و تا پیش ازپایان سال به اهالی، خدمات درمانی را ارائه می دهد.

فرماندار رباط کریم به آغاز کار پایگاه اورژانس در شهرک صنعتی نصیرآباد اشاره و اضافه کرد:این مرکز با اعتباری بالغ بر 510 میلیارد افتتاح و با ایجاد اشتغال برای 10 نفر جهت خدمات دهی به شهرک صنعتی نصیرآباد مورد بهره برداری قرار گرفت.

 وی در ادامه گفت: گلخانه 60 هکتاری در روستای آدران با اشتغال زایی برای 100 نفر افتتاح شد که با استفاده از تمام ظرفیت آن به مقوله فروش و صادرات محصولات گلخانه ای در منطقه کمک بسزایی می شود.

فرماندار رباط کریم خاطر نشان ساخت: حمایت از تولید و تلاش مضاعف دولت در دولت سیزدهم موجب  راه اندازی و توسعه کارخانه های تولیدی و رونق اقتصادی شده است.


http://etefagherooz.ir/fa/News/19968/راه-اندازی-و-توسعه-کارخانه-های-تولیدی-در-دولت‌-موجب-رونق-اقتصادی-در-کشور-شده‌-است
بستن   چاپ